O FIRMIE

about
PLANDEKI CELTA

Informacje o firmie

Firma zajmuje się produkcją oraz naprawą plandek samochodowych, zgrzewaniem tworzyw PCV, wykonaniem pokrowców, namiotów, basenów, estrad itp.

Wszystkie nasze produkty tworzymy jedynie z najlepszej jakości materiałów, gdyż zależy nam na stu procentowym spełnieniu oczekiwań Klienta. Pragniemy, by wszystkie zawarte w naszej ofercie produkty zachowały swoją funkcjonalność przez wiele kolejnych lat.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ma do czynienia z plandekami już od wielu lat. Przy wykorzystaniu dobrej jakości materiałów oraz profesjonalnych i nowoczesnych maszyn czy narzędzi, jesteśmy w stanie sprawnie i dokładnie realizować wszystkie prace oraz zlecenia.

Dlaczego my?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na twoje pytania.

call

Opinie naszych klientów

5/5
W bardzo krótkim czasie naprawili plandekę na moim samochodzie. Po rozdarciu nie ma śladu!
Zbyszek
5/5
Ich plandeki są wytrzymałe i naprawdę solidne. Cena tez jest przystępna.
Karolina
5/5
Naprawili nam tutaj plandekę, która miała niewielkie rozdarcie. Po naprawie materiał nie uległ ponownie rozerwaniu. Zgrzewanie było trwałe i precyzyjne.
Mateusz
4/5
Zamówiliśmy od nich plandekę samochodową dla naszego auta ciężarowego. Plandeka miała mieć wykonaną grafikę naszego firmowego loga. Reklama została wykonana bardzo starannie. Plandeka jak do tej pory znosi każde warunki pogodowe.
Jędrzej
4/5
Jest to najlepsza firma produkująca plandeki, z której usług miałem okazję kiedykolwiek skorzystać. Jestem bardzo zadowolony.
Oliwer
4/5
Firma Plandeki Celta jest naprawdę profesjonalna w tym co robi. O plandekach najprawdopodobniej wiedzą wszystko i dobrze wykonują wszystkie zlecenia w tej dziedzinie.
Mikołaj